gametrade opinie

GameTrade – opinie

Różne są opinie o GameTrade – przez wiele lat setki tysięcy użytkowników sprzedawało, kupowało i wymieniało się grami i konsolami korzystając ze starego serwisu gametrade.pl. Stary serwis gametrade.pl miał ponad 300.000 zarejestrowanych użytkowników. To był największy polski serwis graczy.

Z pewnością trafiały się osoby które naruszały dobre obyczaje a nawet dopuszczały się nadużyć i oszustw. Były to jednak wyjątki. Pojedyncze przypadki, które w masie ponad 300.000 użytkowników są pomijalne. Te przypadki – choć nieliczne – powodowały pojawienie się nie jednej opinii o gametrade w Internecie.

Najlepszą opinią – choć nie wyrażoną wprost – jest liczba ponad 300 tysięcy użytkowników. To najlepsza opinia jaka może być.

Opinie pomagają użytkownikom

Internet daje możliwość „wykrzyczenia się”. Z tej możliwości skorzystało kilka osób które poczuły się skrzywdzone przez innych użytkowników. Ich opinie dotyczące GameTrade są widoczne w internecie. Nie mamy podstaw aby nie wierzyć tym opiniom. Wręcz przeciwnie – wierzmy tym opiniom, czytajmy je i uczmy się bezpiecznego zachowania w Internecie, bezpiecznych transakcji. Uczmy się na cudzych przykładach czego unikać.

Bezpieczeństwo GameTrade

Nowy serwis GameTrade pod adresem https://gametrade.com.pl zapewnia bezpieczeństwo danych które przechowuje. Zawsze istnieje – choćby teoretycznie – możliwość wykorzystania gromadzonych przez GameTrade (https://gametrade.com.pl) danych użytkowników. Wiemy o tym, dlatego aby minimalizować niebezpieczeństwo ograniczyliśmy do minimum ilość gromadzonych informacji. Jedyną informacją niezbędną w procesie rejestracji jest adres email. Nic więcej! Pozostałe informacje podawane są dowolnie, mogą być pseudonimami – to użytkownik decyduje jak siebie opisuje, to w jego interesie leży przedstawić się wiarygodnie.

Dodatkowo dostęp do serwisu jest zapewniany w połączeniach szyfrowanych SSL, czyli bezpiecznych.

Oszustwa

W nowym GameTrade.com.pl zminimalizowaliśmy ilość gromadzonych informacji na wypadek włamań do systemu, aby przestępcy nie mieli z nich pożytku. Szyfrujemy przesyłane informacje aby uniknąć podsłuchu internetowego. Chronimy dane użytkowników. Trzeba jednak mieć świadomość, że wraz ze wzrostem ochrony danych użytkowników, minimalizacji ich ilości oraz umożliwieniu anonimizacji, wraz ze wzrostem bezpieczeństwa danych rośnie ryzyko oszustw. Tak – nieuczciwi użytkownicy mogą tworzyć fikcyjne konta użytkowników w celach oszukańczych.

Musimy zawsze brać pod uwagę możliwość kontaktu z nieuczciwym sprzedawcą lub kupującym. GameTrade poleca gorąco kontakt bezpośredni podczas transakcji, ostatecznie termin najlepiej umawiać telefonicznie, aby pozostał ślad – godzina i numer telefonu rozmówcy. Przy wymogu rejestracji numerów może to pomóc w dotarciu do nieuczciwego kontrahenta po zgłoszeniu zdarzenia na Policji. Znamy przypadki wykrycia i skazania nieuczciwych sprzedawców.

Dostępne w Internecie opinie o GameTrade to w istocie opinie nie o serwisie a raczej o użytkownikach serwisu GameTrade. Czytajcie te opinie, aby poznawać techniki oszustw jakie stosują nieuczciwi użytkownicy, bądźcie ostrożni a wręcz nieufni – lepiej nie zyskać niż stracić wszystko.

Nowy serwis Gametrade

Mamy nadzieję, że nowy serwis GameTrade będzie cieszyć się dobrą opinią jako serwis prosty, elastyczny, szybki, przydatny. Chcemy uzyskać opinię serwisu praktycznego, wygodnego i czynimy wiele aby na taką opinię zasłużyć.

Stary serwis gametrade.pl został wyłączony dwa lata temu. Nowy serwis GameTrade pod adresem https://gametrade.com.pl nie ma żadnej złej opinii, co nas bardzo cieszy.

Pomagaj nam!

Jeżeli spotkasz się z nieuczciwością lub podejrzaną działalnością użytkowników na GameTrade – przekaż nam swoją opinię. Może dotyczyć podejrzanego zachowania użytkownika lub nieodpowiednich treści ogłoszenia. Przekaż nam swoją opinię jak najszybciej, abyśmy mogli natychmiast zareagować.

Dla Twojej wygody skorzystaj z formularza kontaktowego – nawet nie musisz rejestrować się w serwisie. Oto formularz kontaktowy.

Przekaż nam swoją opinię o GameTrade!

Jeżeli masz uwagi do działania serwisu GameTrade, jego wyglądu, funkcjonalności (np. maksymalnej liczby dołączanych zdjęć) lub jakiekolwiek inne uwagi – przekaż nam swoją opinię. Z góry dziękujemy!

Nowy serwis ogłoszeniowy GameTrade.com.pl SprzedajKupWymień gry i konsole. GameTrade nie pobiera żadnych opłat ani nie pośredniczy w transakcjach. Szukaj dobrych ofert w Twojej okolicy, znajdź najlepsze ceny lub wymień gry bezpłatnie. Zamieszczaj bezpłatne oferty, Specjalność GameTrade to wymiana gier, akcesoriów do gier oraz konsol między graczami. Wymiana gier jest bardzo prosta – dodaj ofertę zaznaczając w niej „wymiana”. Gotowe!

GameTrade – pomagamy w rozrywce. Sprzedaj gry, kup gry i sprzęt w najlepszej cenie w swojej okolicy oraz wymień gry za darmo. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na warunki określone w Regulaminie oraz w Polityce prywatności.

Przejdź do góry