GameTrade.com.pl został stworzony przez graczy dla graczy. Granie to nasza pasja! Kochamy gry i kochamy grać!

GameTrade

GameTrade to pomoc dla graczy w jeszcze lepszej rozrywce. Lepszej, bo urozmaiconej nowymi grami, kupionymi lub wymienionymi, które po zagraniu możesz sprzedać. W tym chcemy Ci pomagać a GameTrade to nasza pomocna dłoń.

Gry, konsole, akcesoria

Gry są najważniejszą częścią życia gracza. Aby zagrać trzeba zdobyć grę 🙂 W tym właśnie pomaga serwis GameTrade.com.pl. Jest to serwis kup-sprzedaj-wymień grę. Tworząc ten serwis postawiliśmy poprzeczkę wysoko – serwis ma być bezpłatny, prosty, łatwy w korzystaniu i ma pomagać sprzedać każdą grę, kupić każdą grę, wymienić grę oraz sprzedać lub kupić niezbędny do grania sprzęt: konsolę, komputer PC oraz akcesoria gracza: klawiatury, myszy, kontrolery, słuchawki i wszelkie inne części, urządzenia i akcesoria.

GameTrade bez opłat!

Serwis GameTrade.com.pl NIE POBIERA żadnych opłat za wystawianie ofert ani od sprzedaży ani też nie pośredniczy w transakcjach. Kojarzymy sprzedających i kupujących pozostawiając im wszelkie decyzje dotyczące transakcji – miejsce, warunki, cenę.

Bezpieczeństwo GameTrade

Naszą intencją jest kojarzyć graczy, poznawać ich ze sobą i chcielibyśmy, aby transakcje były dokonywane osobiście. To zmniejsza ryzyko oszustw, ale zawsze musisz liczyć się z możliwością spotkania nieuczciwego sprzedawcy lub kupującego. Dlatego nie wysyłaj pieniędzy zanim nie zobaczysz przedmiotu. Sugerujemy sprzedaż bezpośrednią, z ręki do ręki, po kontakcie telefonicznym.

Współpraca z GameTrade

Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje rozwoju, współpracy z serwisami i firmami, publikacją artykułów oraz promocją. Jeżeli jesteś zainteresowany jakąkolwiek formą współpracy – napisz. 

Możesz nam pomóc (i sobie)

Jeżeli masz swoją stronę, bloga, wystawiasz na GameTrade swoje oferty czy po prostu chcesz pomagać w rozwoju rynku gier możesz nam pomóc. To proste – wstaw na stronie widget „Własny HTML” i wklej w nim jeden  z poniższych kodów HTML:

Kod HTML nr 1:

<a href=”https://gametrade.com.pl/” target=”_blank”><img src=”https://gametrade.com.pl/wp-content/uploads/gametrade-01.png” alt=”gametrade” /></a>

Powyższy kod wyświetla taki baner:

gametrade

Kod HTML nr 2:

<a href=”https://gametrade.com.pl/” target=”_blank”><img src=”https://gametrade.com.pl/wp-content/uploads/gametrade-02.png” alt=”gametrade” /></a>

Powyższy kod wyświetla taki baner:

gametrade

Banery dostosują się do miejsca na Twojej stronie i zmienią rozmiar na odpowiedni do miejsca wstawienia, np. na pasku bocznym będą kilka razy mniejsze, oto przykład rzeczywistej wielkości wyświetlania na Twoim pasku bocznym:

gametrade sidebar

Jeżeli chciałbyś zamieścić inny format banera – napisz, przygotujemy. Dzięki Twojej pomocy więcej osób zobaczy Twoje oferty lub zamieści interesujące Cię gry. Wszyscy na tym skorzystają 🙂

Dziękujemy za pomoc!

Jesteś inwestorem?

Zapoznaj się z projektem i wesprzyj jego rozwój. WIęcej pod adresem Projekt GameTrade.

Nowy serwis ogłoszeniowy GameTrade.com.pl SprzedajKupWymień gry i konsole. GameTrade nie pobiera żadnych opłat ani nie pośredniczy w transakcjach. Szukaj dobrych ofert w Twojej okolicy, znajdź najlepsze ceny lub wymień gry bezpłatnie. Zamieszczaj bezpłatne oferty, Specjalność GameTrade to wymiana gier, akcesoriów do gier oraz konsol między graczami. Wymiana gier jest bardzo prosta – dodaj ofertę zaznaczając w niej „wymiana”. Gotowe!

GameTrade – pomagamy w rozrywce. Sprzedaj gry, kup gry i sprzęt w najlepszej cenie w swojej okolicy oraz wymień gry za darmo. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na warunki określone w Regulaminie oraz w Polityce prywatności.

Przejdź do góry