bezpłatna koparka kryptowalut

Darmowa koparka kryptowalut, wysokie zarobki, nawet do 1000 zł miesięcznie! A z czasem jeszcze większe kwoty. Tak, to możliwe. Spełniło się marzenie milionów o zarabianiu w domu przez Internet. Możesz otrzymać bezpłatną koparkę kryptowalut kopiącą kryptowalutę HELIUM w Twoim domu.

Aktualizacja

30 marca 2022 roku iHub Global opublikowało komunikat informujący o wejściu na rynek Polski (między innymi) o treści:

„iHub Global is proud and excited to announce our VIP Hotspot program coming soon to Europe! iHub Global Europe Opt-In is now open in the following countries: Albania, Andorra, Austria, Belarus, Belgium, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Czech Republic (Czechia), Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Greece, Holy See, Hungary, Iceland, Ireland, Italy, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Malta, Moldova, Monaco, Montenegro, Netherlands, North Macedonia, Norway, Poland, Portugal, Romania, Russia, San Marino, Serbia, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden, Switzerland, Ukraine, United Kingdom”.

I dalej szczegóły:

„VIP Program Highlights

 • Exclusive VIP Program Rollout
 • Limited Time Only
 • European Members Only
 • 50% Owner Commissions
 • 10% Host Commissions
 • Approx Cost Per Unit 450€ + VAT”

Czyli w Polsce koniec darmowych hotspotów. Nowe osoby po rejestracji nie mają już możliwości rezerwacji bezpłatnego hotspota a osoby które wcześniej złożyły rezerwację otrzymują… możliwość przystąpienia do programu płatnych hotspotów za cząstkę zarobków które one osiągną. Pozostawiam to bez komentarza.

Historia projektu

W 2013 roku w San Francisco, CA, powstała spółka Helium Systems Inc. nastawiona na rozwój rynku “Internetu Rzeczy”, czyli IoT poprzez wdrożenia prostych rozwiązań pozwalających na rozwój infrastruktury. Spółka wprowadza nowe rozwiązania do komunikacji z urządzeniami IoT i przesyłania ich danych do inteligentnych aplikacji. 

Rok 2018 to rok przełomowy. Spółka ogłosiła podstawy projektu Helium przedstawiając tzw. “white paper” – dokument będący podstawą systemu: Helium A Decentralized Wireless Network W roku 2019 w USA wystartował projekt Helium, oparty o „kopanie” kryptowanuty HELIUM poprzez hotspoty Helium. Wykorzystano zmodyfikowaną koncepcję „Proof of Work” w postaci „Proof of Coverage”. Zarobek jest nie za energochłonne obliczenia lecz za pokrycie terenu zasięgiem połączeń urządzeń IoT. Stworzono Helium Blockchain jako element infrastruktury. Spółka dostarczyła na rynek hotspoty będące koparkami kryptowaluty HELIUM (HNT). Projekt wzbudził duże zainteresowanie tak użytkowników jak i inwestorów. Jednym z inwestorów został iHUB Global, który na swój koszt dostarcza użytkownikom na całym świecie bezpłatne hotspoty-koparki w zamian za część wypracowanych przez użytkowników środków.

Na czym to polega?

Udział w projekcie polega na zarejestrowaniu się na stronie https://wawa.ihub.global/ihubregister i zamówieniu bezpłatnego hotspotu-koparki. Jeżeli Twoja lokalizacja będzie jeszcze wolna, to możesz zamówić bezpłatny hotspot-koparkę. Otrzymasz go za około 2 miesiące przesyłką z USA na swój adres domowy. Ponieważ przesyłka pochodzi z USA i posiada wartość ok. $450, możesz być poproszony na Poczcie Polskiej o zapłatę na rzecz Urzędu Celnego podatku 23% VAT od tej kwoty, czyli ok. 340 zł. Nie ma cła na te urządzenia. Otrzymane urządzenie ustawiamy na parapecie okna i podłączamy do prądu i do naszego WiFi. To wszystko. Koparka już kopie nam HELIUM. 

Ważna uwaga. To nie jest hotspot WiFi. Nie udostępniasz nikomu żadnego sygnału WiFi. Jedynie odbierasz sygnały od urządzeń IoT (np. lokalizatorów) i przekazujesz informacje o nich przez Internet. Hotspot pracuje w standardzie LoRaWAN.

helium

Na czym zarabiam?

Zarabiasz na czterech składnikach:

 1. Zarabiasz na przekazywaniu informacji o urządzeniach IoT, o ich położeniu w pobliżu Twojego hotspota. Oczywiście robisz to nie ty sam lecz Twoja koparka. Im więcej osób z takimi urządzeniami w okolicy tym większe zarobki.
 2. Zarabiasz na sprawdzaniu czy inne hotspoty w okolicy działają (one zarabiają na sprawdzaniu czy Twój hotspot też działa). Oczywiście robisz to nie ty sam lecz Twoja koparka. Im więcej hotspotów w Twojej okolicy tym większe zarobki.
 3. Zarabiasz 10% zarobków wypracowanych przez osoby którym poleciłeś udział w tym projekcie. To nie zmniejsza ich zarobków! Możesz mieć wręcz nieograniczona ilość osób w swojej sieci, tak w Polsce jak i za granicą. Im więcej osób w sieci tym wyższe zarobki, bez limitu.
 4. Zarabiasz dodatkowo do 25% z różnych programów sieciowych w miarę zwiększania wielkości swojej sieci. Im więcej osób w sieci tym wyższe zarobki, bez limitu.

Ile mogę zarobić?

Zarobki zmieniają się w czasie i nie są gwarantowane. Ale najlepszą informacją są aktualne zarobki jakie osiągają użytkownicy ze swoich już zainstalowanych hotspotów. Jeżeli mieszkasz na odludziu, w okolicy mieszka mało osób i nie ma innych hotspotów to zarobki zaczynają się od $5 na miesiąc. Małe miasteczka to zarobki od $16 do $160 miesięcznie. W Warszawie zarobki osiągają nawet $1100, np. na Pradze Południe. Z tego 20% dla Ciebie plus 10-25% z Twojej sieci zaproszonych użytkowników.

Zaraz po zarejestrowaniu się będziesz mógł zobaczyć na mapie wszystkie hotspoty i zobaczyć jakie generują profity. Nie zobaczysz kto jest ich właścicielem, ale zobaczysz ich położenie i profit jaki zapewniają.

Generalnie, możesz liczyć średnio na 200 zł miesięcznie ze swojego hotspotu (od 20 zł do 1000 zł) + 10% od każdego hotspotu Twojej sieci + do 15% bonusów z Twojej sieci w miarę jej rozwoju.

Co muszę mieć aby uruchomić bezpłatną koparkę kryptowalut?

Urządzenie otrzymasz za darmo (co najwyżej zapłacisz podatek VAT). Urządzenie jest przyjazne środowisku w odróżnieniu od innych koparek pobierających mnóstwo prądu. To urządzenie pobiera zaledwie 5W, czyli kosztuje miesięcznie 2,5 zł. Pobiera tyle prądu co ładowarka do telefonu. Urządzenie konfigurujesz ze swoim WiFi i umieszczasz na wewnętrznym parapecie okna. To wszystko.

Co zrobić aby zarabiać jeszcze więcej?

Jest kilka dróg na zwiększanie zarobków.

 1. Zapraszaj znajomych i osoby z Twojej okolicy tak, aby pokryć cały obszar, żeby w Twojej okolicy były inne hotspoty, żeby Twój hotspot nie był osamotniony.
 2. Powiększaj swoją sieć. Zapraszaj znajomych z całej Polski i z zagranicy. 
 3. Pomagaj osobom z Twojej sieci budować ich własne sieci.
 4. Zapewnij jak największy zasięg swojemu hotspotowi. Ustaw go tak, aby zapewnić jak największy zasięg NA ZEWNĄTRZ mieszkania. Najlepiej w stronę w której przebywa i przemieszcza się najwięcej osób. Rozważ zakup taniej anteny zwiększającej zasięg, takiej jak do zwiększenia zasięgu sieci GSM. Powinna to być antena dookólna o jak największym zysku energetycznym określanym w dB. Co najmniej 8 a najlepiej 12 dB pozwoli Ci znacząco zwiększyć zasięg. Warto taką antenę umieścić w odległości od budynku na maszcie antenowym.

Jak buduje się swoją sieć?

Po zarejestrowaniu się na stronie https://wawa.ihub.global/ihubregister na górze strony zobaczysz swój link afiliacyjny. Skopiuj go i prześlij znajomym aby dołączyli do projektu korzystając z Twojego linku afiliacyjnego. Wszyscy, którzy wejdą na stronę iHUB z Twojego linku i zarejestrują się będą przypisani do Twojej sieci.

Mam problem! Moja lokalizacja jest już zajęta!

Tak, im dłużej będziesz zastanawiać się i czekać tym większe jest prawdopodobieństwo, że Twoja lokalizacja będzie już zajęta. Niestety, spóźniłeś się. Możesz co najwyżej spróbować zamówić hotspot, bezpłatną koparkę kryptowalut, na adres rodziców, brata, siostry czy dziadków, o ile – gdy przyjdzie przesyłka na Twoje imię i nazwisko – bez problemu przyjmą przesyłkę.

Gdy Twój adres będzie już zajęty nadal możesz dużo zarabiać. Po prostu buduj swoją sieć! Masz 10% z zarobków Twojej sieci, to mogą być poważne kwoty, tysiące złotych miesięcznie. Zaproś kolejne osoby podając im swój link afiliacyjny przez który zarejestrują się i zamówią hotspot.

Jesteś zainteresowany?

Jeżeli jesteś zainteresowany i zdecydowany na bezpłatne zamówienie koparki kryptowalut i budowę swojej sieci aby mieć duże zarobki to wejdź na stronę:

https://wawa.ihub.global/ihubregister

i kliknij w przycisk “Join now”.

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej skorzystaj ze szczegółowego poradnika dostępnego na stronie https://ornatowski.com/helium/ Znajdziesz tam wiele praktycznych informacji, zdjęcia koparki i instrukcję wypełniania formularzy i zamawiania bezpłatnej koparki kryptowalut.

Informacje techniczne

Opis systemu Helium (angielski)

Umowa użytkownika iHUB Global (angielski)

Nowy serwis ogłoszeniowy GameTrade.com.pl SprzedajKupWymień gry i konsole. GameTrade nie pobiera żadnych opłat ani nie pośredniczy w transakcjach. Szukaj dobrych ofert w Twojej okolicy, znajdź najlepsze ceny lub wymień gry bezpłatnie. Zamieszczaj bezpłatne oferty, Specjalność GameTrade to wymiana gier, akcesoriów do gier oraz konsol między graczami. Wymiana gier jest bardzo prosta – dodaj ofertę zaznaczając w niej „wymiana”. Gotowe!

GameTrade – pomagamy w rozrywce. Sprzedaj gry, kup gry i sprzęt w najlepszej cenie w swojej okolicy oraz wymień gry za darmo. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na warunki określone w Regulaminie oraz w Polityce prywatności.

Przejdź do góry