bezpłatna koparka kryptowalut

Darmowa koparka kryptowalut, wysokie zarobki, nawet do 1000 zł miesięcznie! A z czasem jeszcze większe kwoty. Tak, to możliwe. Spełniło się marzenie milionów o zarabianiu w domu przez Internet. Możesz otrzymać bezpłatną koparkę kryptowalut kopiącą kryptowalutę HELIUM w Twoim domu.

Aktualizacja

30 marca 2022 roku iHub Global opublikowało komunikat informujący o wejściu na rynek Polski (między innymi)

Darmowa koparka kryptowalut HELIUM (HNT)Czytaj dalej…

playstation 5 ps5

Playstation 5 – PS5 cena polska

Każdego interesuje PS5 cena polska – o tyle jest to interesujące, że popyt bardzo przewyższa podaż. Dlatego należy spodziewać się wzrostu ceny w chwili pojawienia się na rynku. PlayStation 5 zadebiutuje 19 listopada w USA – taka informacja jest na oficjalnej stronie https://www.playstation.com/. W Polsce 19 listopada, ale należy spodziewać

PlayStation 5 – PS5 cena polska i wyposażenieCzytaj dalej…

dhosting.pl

„dhosting opinie 2022” przedstawia w formie artykułu praktyczne uwagi i opinie do oferty i funkcjonowania hostingu pod adresem dhosting.pl zebrane w 2019 i 2020 roku wraz z aktualnym testem ze stycznia 2022. Zapraszam do wnikliwego, uważnego zapoznania z recenzją.

Pierwszy kontakt z dhosting – bolesny

Czat

Podstawowa, pierwsza forma kontaktu z firmą to czat na stronie z pracownikami

dhosting opinie 2022 po testachCzytaj dalej…

ssd

SSD do PS4 – ulepszenie z ryzykiem

Ulepszenie konsoli Sony PS4 poprzez wymianę standardowego, fabrycznego magnetycznego (talerzowego) dysku twardego na półprzewodnikowy dysk SSD może dać zauważalny efekt. Jest jednak pewne niebezpieczeństwo, o którym należy pamiętać i zadbać, aby nie wystąpiło.

Tym ryzykiem jest efekt „Write amplification” (WA), który może spowodować obniżenie szybkości dysku aż o 90% oraz

SSD do PS4. Jak poprawnie ulepszyć swoje PS4 za pomocą dysku SSD?Czytaj dalej…

ps4 hdr

Co to jest HDR?

Obraz HDR (ang. High Dynamic Range image) to obraz o zakresie jasności (luminancji) porównywalnej do zakresu jasności widzianego przez człowieka. Zakres jasności definiowany jest jako stosunek najjaśniejszego punktu na obrazie do punktu najciemniejszego.

Co muszę mieć aby wyświetlić obraz HDR?

Uzyskanie obrazu wysokiej jakości w standardzie HDR wymaga spełnienia czterech warunków:

Musisz mieć źródło obrazu HDR (czyli

Jak uzyskać efekt HDR na PS4 bez telewizora HDR?Czytaj dalej…

wydajność ps4

Wydajność PS4

Jedną z przewag, którą mają gracze PC nad „konsolowcami”, jest możliwość zwiększenia wydajności swoich komputerów i to niemal bez granic (jedyną granicą są fundusze). Dla porównania, konsole działają dość wyrównanie, każda konsola danego modelu ma zbliżoną wydajność. Podstawowe parametry konsoli Sony PlayStation 4 (PS4) znajdziesz na stronie https://pl.wikipedia.org/wiki/PlayStation_4 Tutaj warto zauważyć, że konsola PS4

11 sposobów na zwiększenie wydajności Twojej PS4Czytaj dalej…

samsung galaxy s20

Na imprezie Unpacked w San Francisco Samsung przedstawił dziś swoją ofertę Galaxy S20 5G. Oferta obejmuje smartfony Galaxy S20, S20+ i S20 Ultra z łącznością 5G, nową technologią aparatu fotograficznego i nie tylko.

Rozmiary rodziny Galaxy S20

Galaxy S20 ma 6,2-calowy wyświetlacz AMOLED, Galaxy S20+ ma 6,7-calowy wyświetlacz AMOLED, a Galaxy S20 Ultra ma 6,9-calowy wyświetlacz AMOLED

Samsung Galaxy S20 z łącznością 5GCzytaj dalej…

gametrade opinie

GameTrade – opinie

Różne są opinie o GameTrade – przez wiele lat setki tysięcy użytkowników sprzedawało, kupowało i wymieniało się grami i konsolami korzystając ze starego serwisu gametrade.pl. Stary serwis gametrade.pl miał ponad 300.000 zarejestrowanych użytkowników. To był największy polski serwis graczy.

Z pewnością trafiały się osoby które naruszały dobre obyczaje a nawet dopuszczały się nadużyć

GameTrade OpinieCzytaj dalej…

Nowy serwis ogłoszeniowy GameTrade.com.pl SprzedajKupWymień gry i konsole. GameTrade nie pobiera żadnych opłat ani nie pośredniczy w transakcjach. Szukaj dobrych ofert w Twojej okolicy, znajdź najlepsze ceny lub wymień gry bezpłatnie. Zamieszczaj bezpłatne oferty, Specjalność GameTrade to wymiana gier, akcesoriów do gier oraz konsol między graczami. Wymiana gier jest bardzo prosta – dodaj ofertę zaznaczając w niej „wymiana”. Gotowe!

GameTrade – pomagamy w rozrywce. Sprzedaj gry, kup gry i sprzęt w najlepszej cenie w swojej okolicy oraz wymień gry za darmo. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na warunki określone w Regulaminie oraz w Polityce prywatności.

Przejdź do góry